![]() | Գլխավոր գործադիր տնօրեն Կարեն Ռաֆիկի Պետրոսյան Ծնվել է 27.08.1971 թվականին |
1993 թվականին ավարտել է Երևանի Ժողովրդական տնտեսության պետական ինստիտուտը` ստանալով տնտեսագետի մասնագիտություն: 2016 թվականին ավարտել է Ամերիկայի Բանկիրների Ասոցիացիայի Ստոնիերի Բարձրագույն Բանկային Դպրոցը։ Ավելի քան քսաներկու տարի աշխատել է ՀՀ ֆինանսական համակարգում:
2020 թվականին հիմնել է «Կերդիտ Կոնցեպտ» ՈւՎԿ ՓԲԸ-ն և հանդիսանում է վերջինիս համահիմնադիր/գլխավոր գործադիր տնօրենը:
![]() | Գլխավոր հաշվապահ Անդրանիկ Արամայիսի Մոսինյան Ծնվել է 02.10.1974 թվականին |
1996 թվականին ավարտել է Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանը` ստանալով ֆինանսներ և վարկ մասնագիտությունը: Ավելի քան քսաներկու տարի աշխատել է ՀՀ ֆինանսական համակարգում որպես գլխավոր հաշվապահ և ֆինանսական տնօրեն: «Կերդիտ Կոնցեպտ» ՈւՎԿ ՓԲԸ-ի հիմնադրման պահից եղել է Ընկերության վերստուգողը:
2021 թվականից հանդիսանում է «Կերդիտ Կոնցեպտ» ՈւՎԿ ՓԲԸ-ի գլխավոր հաշվապահ:
![]() | Վերստուգող Մեհրի Ղազարյան Ծնվել է 15․05․1989 թվականին |
2012 թվականին ավարտել է Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանը՝ ստանալով մաթեմատիկական մեթոդներն ու գործառնությունների հետազոտությունը տնտեսագիտության մեջ մասնագիտության մագիստրոսի աստիճան։ Ավելի քան տասներկու տարի աշխատում է ֆինանսական համակարգում՝ պատասխանատու լինելով ռիսկերի կառավարման և վերլուծությունների համար։

Graduated from the Yerevan State Institute of National Economy with a degree in economics in 1993. In 2016 Mr. Petrosyan graduated from the American Bankers Association Stonier Graduated School of Banking. He has worked in the financial system of the Republic of Armenia for more than twenty-two years.
In 2020 Mr. Karen Petrosyan founded “Credit Concept” UCO CJSC.
Currently he is a Co-Founder and the CEO of “Credit Concept”.
![]() | Chief Accountant Alisa Sargsyan Born on May 12, 1982 |
Graduated from the Armenian State University of Economics with a degree in “Securities Market Analysis and Management”. Graduated from the International Center for Accounting Training Foundation with a degree in Accounting. She has been an ACCA student since 2019. Has worked in the financial system of the Republic of Armenia for more than ten years as an accountant-chief accountant.
Alisa has been the Chief Accountant of “Credit Concept” UCO CJSC since 2020.
![]() | Controller Mehri Ghazaryan Born on May 15, 1989 |
Graduated from the Armenian State University of Economics in 2012 and obtained a Master’s degree in the field of Mathematical Methods and Analysis of Operations in Economics. She has been working in the financial system for more than twelve years, being responsible for risk management and analysis.